(048) 775-79-06

(093) 144-78-68

(067) 485-79-06

телефонуйте!
Facebook Instagram
меню магазин
ua ru

Про компанію

Ми знаємо, як створюється корпоративний стиль. Наші знання підкріплені 10-річним досвідом пошиття уніформи, текстилю для HoReCa і брендування. І в кожній з областей своєї діяльності ми досягли успіху.

ТМ "Ікара" знайомі як фешенебельні ресторани та готелі, так і арт-кафе і рок-бари. Серед наших клієнтів мережа ресторанів Компот, Стейк Хаус, Робін Бобін і Помодоро. В наші форми для офіціантів і адміністраторів одягнений персонал Eleven dog, Bourbon Rock Bar, Дача Ланжерон', Кларабара. Це далеко не весь список. Головне - для кожного окремого випадку розроблений свій стиль. Єдино, що об'єднує всі наші вироби - висока якість, досягнута навіть в дрібницях.

Єдине обмеження для майстрів "Ікара" - бажання замовника. В іншому їх фантазія поширюється настільки, наскільки це можливо і актуально. При цьому в їх компетенції вироби зі шкіри - від шкіряних меню до фартухів барменів - а також текстиль для готелів та громадських майданчиків різного формату.

Ми виконуємо як масштабні замовлення, так і поодинокі. Замовивши у нас взуття для офіціантів, аксесуари для кафе, барів і ресторанів, або столовий текстиль, Ви залишитеся задоволені результатами. Чому ми в цьому впевнені? Тому, що беремося тільки за те, в чому компетентні.

Пошиття уніформи, виготовлення шкіряних виробів, вишивка логотипів на скатертинах і серветках здійснюється на сучасному обладнанні, або вручну. При реалізації нового замовлення ми комбінуємо класику і тренди, адаптуємо ідею під фірмовий стиль і обрану дизайнерську концепцію. Саме такий підхід дозволяє нам наблизитися до досконалості. Тому продукція "Ікара" навіть не може ставитися в порівняння з масовою і фабричною. Її якість повністю виправдовує ціну, а підвищення лояльності клієнтів закладу - саму ідею брендування.

Зробіть свій бізнес впізнаваним. Подаруйте йому унікальний характер. Домагайтеся успіху стильно разом з ТМ "Ікара".

Догори