(048) 775-79-06

(093) 144-78-68

(067) 485-79-06

телефонуйте!
Facebook Instagram
меню магазин
ua ru

Море Гриль

Клієнт

Фартухи офіціантів іноді можуть задавати гарний настрій клієнтів. Маленька деталь в уніформі - і ресторан вже назавжди залишився в пам'яті кожного відвідувача. При цьому не всі так просто. Розробляючи дизайн форми, необхідно врахувати корпоративний стиль і знайти ідеї, які ще не змогли вдало реалізувати конкуренти. Таке завдання виконати дійсно складно, але в руках справжніх майстрів можливо все. У цьому змогли переконатися наші клієнти - заклад "Море Гриль" в Одесі.

Ресторан нашого замовника перебуває на території головного одеського курорту - Аркадії. Він є відмінним варіантом для тих, хто обожнює шум морського прибою і приготовлену на живому вогні їжу. Меню представлено різноманітністю європейської та одеської кухні. Особливий акцент зроблений на рибних стравах. У сезон їх готують зі свіжої риби, виловленої найнятими рибалками чорноморського міста. Крім цього, увагу відпочиваючих на море приваблює чудовий інтер'єр розкішного літньої тераси. Великий внесок в панує тут атмосферу вкладають привітні офіціанти в фартухах ТМ Ikara Uniform.

Корпоративна колірна гамма "Море Гриль" подібна морським хвилям - глибокі сині відтінки в композиції з білим. Така комбінація використовується в логотипі, оформленні залів і меню. Ці ж тону ми використовували при розробці дизайну уніформи персоналу. Як матеріал використовується зносостійка тканина. Основою фартухів офіціантів виступив темно-синій колір. На ньому контрастно великим принтом виділяється білим логотип.

Щоб підвищити швидкість роботи персоналу і забезпечити співробітникам ресторану додатковий комфорт, фартухи мають кілька кишень. Пояс не тільки доповнює форму, але і дозволяє регулювати її розмір, а також зручно закріпити столову серветку. Повний комплект уніформи включає в себе блузку, фартух і джинси. В результаті офіціанти виглядають стильно і ефектно. Головне - їх руху не скуті, а робота максимально оптимізована.

Подобається наша ідея фартухів офіціантів для приморського ресторану? Для Вашого бізнесу ми теж придумаємо щось круте. Звертайтеся!

moregrill_1.jpg moregrill_2.jpg moregrill_3.jpg moregrill_5.jpg moregrill_4.jpg moregrill_6.jpg

Замовте унікальну форму!

Заповнити форму
Наш кейс - подивитися

Догори