(048) 775-79-06

(093) 144-78-68

(067) 485-79-06

телефонуйте!
Facebook Instagram
меню магазин
ua ru

Сальєрі

Клієнт

Чарівне кафе неподалік від Оперного театру під гучною назвою «Salieri» щодня притягує до себе десятки відвідувачів. Вишуканий антураж, чемний персонал і талановиті кухарі не можуть залишити когось байдужим. У його атмосферу закохуються раз і назавжди. І ми пишаємося тим, що зіграли свою роль у розвитку закладу, розробивши і пошив нову форму для офіціантів і барменів.

Сквер Пале Рояль - красивий куточок старої Одеси. Тому головне для арт-кафе в ньому - не зіпсувати, а, навпаки, підкреслити красу чарівного місця. Організаторам Salieri вдалося зробити це в кращому вигляді шляхом грамотного планування простору, витонченості меблів і предметів інтер'єру. Звичайно, і співробітники повинні виглядати на всі 100%. З нашою формою для офіціантів і барменів цей пункт теж був успішно виконаний. Мінімалізм, функціональність і лаконічна витонченість - таким є результат нашої роботи.

Відправившись в кафе погожим днем Ви зможете насолодитися мальовничим видом. Увечері ж тут панує романтика, атмосфера любові і таїнства. Працює заклад з ранку і до пізньої ночі, радуючи широким асортиментом страв европейской кухни і смачною кавою. Заходьте - і оціните цей чарівний куточок в історичному центрі Одеси самі! Головне, не забудьте звернути увагу на деталі - стильну форму офіціантів і барменів, аксесуари і текстиль.

k_salieri3.jpg k_salieri4.jpg k_salieri2.jpg k_salieri1.jpg per-10.jpg per-03.jpg per-09.jpg

Замовте унікальну форму!

Заповнити форму
Наш кейс - #12подивитися

Догори