(048) 775-79-06

(093) 144-78-68

(067) 485-79-06

телефонуйте!
Facebook Instagram
меню магазин
ua ru

Терраса (Terrace. Sea View)

Клієнт

Пошиття форми для шеф-кухарів - мабуть, найскладніший етап при виконанні замовлення на уніформу для ресторанів. По-перше, одяг повинен бути максимально зручною. Її шиють за мірками "головного на кухні" з урахуванням його персональних побажань. По-друге, в ній повинен відчуватися корпоративний стиль. Незважаючи на те, що шеф-кухар не так вже й часто з'являється в залі, він є особою закладу. По-третє, з урахуванням специфіки діяльності, матеріал для пошиття вибирається особливий - стійкий до зносу і плям, але при цьому приємний тілу і оку.

Всі ці нюанси виготовлення форми для шеф-кухарів ми завжди враховуємо в своїй роботі. Підтвердити цей факт сьогодні можуть організатори «Terrace. Sea View ».

Заклад приманює до себе відвідувачів розкішним панорамним видом на море і приємним антуражем. Воно розташоване на набережній біля пляжу Ланжерон. Екстер'єр і інтер'єр ресторації поєднує класику з біо-теком. В результаті будівля не тільки добре вписується в сучасну композицію площі з пішохідними фонтами, а й вдало її доповнює. Однак, зрозуміло, найголовніше в ресторані - кухня. Меню «Terrace. Sea View »представлено різними стравами авторської, європейської та японської кухні. Однією з "фішок" є можливість самостійно вибрати рибу і морепродукти на крижаній вітрині для подальшого приготування.

Нашим завданням було розробити і пошити форму для шеф кухарів, а також іншого персоналу. При цьому слід врахувати корпоративний стиль, не забуваючи про забезпечення комфорту і функціональності. Дизайнерська концепція «Terrace. Sea View »заснована на чистих світлих тонах без різких колірних переходів і сильних контрастів. При цьому, незважаючи на домінування ультрасучасного стилю, не забуте і про класичні елементи. Все це ми врахували при пошитті уніформи.

Фартухи офіціантів виготовлені з немаркого матеріалу благородного сірого кольору. Вони стилізована під жилет з фартухом, завдяки чому підкреслюється високий статус ресторації. Форма шеф-кухарів виконана за правилами функціонального мінімалізму - ніяких зайвих деталей і заважає декору. Кожен кухарський кітель виготовлений за індивідуальними мірками з нанесенням на груди логотипу закладу і імені кулінара.

Ми змогли задовольнити бажання замовника, виконавши свою роботу на найвищому рівні. Хочете переконатися самостійно в нашому майстерності? Телефонуйте!

команда бариков терраса.jpg терраса бармен.jpg терраса кухня.jpg терраса сушеф.jpg терраса.jpg терраса20.jpg terrasa_oficiant.jpg terrasa_oficiant_02.jpg terrasa_oficiant_03.jpg terrasa_oficiant_04.jpg terrasa_1.jpeg terrasa_3.jpg terrasa_4.jpg terrasa_5.jpg terrasa_6.jpg terrasa_7.jpg terrasa_10.jpg terrasa_11.jpg terrasa_14.jpg terrasa_13.jpg terrasa_12.jpg терраса бар.jpg

Замовте унікальну форму!

Заповнити форму
Наш кейс - подивитися

Догори